02
Лютий, 2018

ATMASFERA та проект Ringo Starr&Friends – переможці aмериканської музичної премії RoundGlass Music Awards – 2018

 

Український мультиінструментальний інді-гурт ATMASFERA здобув престижну Американську премію RoundGlass Music Awards 2018 в номінації «Гурт Року».

В номінації «Пісня Року» RoundGlass Music Awards 2018 переміг колектив легендарного барабанщика The Beatles Ringo Starr & Friends «Now the Time Has Come», а кращим відео став кліп Jessica Kelly «Little Thing». Нагорода RoundGlass Music Awards визначає найбільш прогресивних виконавців, музика яких змінює світ на краще. Всіх хто отримав премію можна побачити за посиланням — www.facebook.com/RoundGlassMusicAwards/

Закрита церемонія нагородження відбувалася в Нью-Йорку 26 січня 2018 року. Колектив на церемонії був представлений в трьох номінація – «Пісня року», «Гурт року» та «Найкраще музичне відео». За право називатись кращими разом з ATMASFERA боролись 72 колективи з багатьох країн. Всього вручили 14 нагород в різних номінаціях.

Music Awards 2018 ATMASFERA

Для нас отримати нагороду RoundGlass Music Awards – справжня несподіванка. Адже подав заявку на участь наш друг, Віктор Булига, директор Рівненського міжнародного кінофестивалю “Місто Мрії” нас не попередивши. Але найбільше нас здивувала концепція премії. Ця нагорода відзначає не тільки музику, а й месенджі, які ця музика транслює всесвіту. Премія об’єднує музикантів навколо проблеми екологічної та духовної свідомості людства. А це як раз той напрямок, в якому ми сьогодні працюємо. І отримати звання “Гурт року” – це невеличкий маячок зверху, що ми рухаємось на вірному шляху

На розгляд журі премії був представлений кліп ATMASFERА «На глибині» (“In the Depth”), відзнятий в Норвегії та в українських Карпатах в 2016му. Пісня «На глибині» також cтала саундтреком до документального фільму про події в АТО “Одесити на Донбасі” режисера Олександра Авщарова. Прем’єра фільма відбулася у вересні 2017 року. Та виграла 2 премію в номінації «музичне відео» на РМКФ “Місто Мрії”.

Пісня «На глибині» народилась досить несподівано і завдяки чарівному інструменту – арфі, яку ми привезли з Норвегії. Сингл передає наші сокровенні прагнення до світу, в якому нас не будуть роз’єднувати кілометри доріг, мова, колір шкіри. Світу, в якому навіть політика та дипломатія відходять на інший план, світу, який існує у кожного з нас там, на глибині

Колектив ATMASFERA творить музику в жанрі world-, та indie-yoga music. В своїй музиці вони поєднують інструменти з усього світу, етнічні мотиви з сучасним звучанням, а мова більшості пісень – це санскрит та тексти древніх мантр. Творчість гурту зосереджена навколо внутрішнього світу людини, її глибинних переживань та почуттів.

Останній часом гурт можна частіше почути на закордонних концертних майданчиках, ніж в Україні. Однак, за словами музикантів, вони зараз активно готуються до туру містами України і зовсім скоро їхню музику можна буде почути у Львові, Києві, Запоріжжі та Одесі.

 

Також перегляньте

/