Про нас

ATMASFERA — український музичний гурт, особливістю якого є сакральна мова більшості пісень — це санскрит та тексти з мантр, поєднання етнічних мотивів із сучасним оркестровим звучанням

Гурт виконує пісні в стилі World та Contemporary Music (альбом «Integro»), комбінує класичні форми з джазовими імпровізаціями(альбом «Internal»), експериментує з фольковими та етномотивами світу (альбом «Forgotten love»). Останні  свої роботи  створює в стилі  Indie Yoga music.

Назва гурту складається з двох слів: cлово «Атма» з мови санскрит перекладається як «особа», а слово «сфера» — описує  те, що цю особу оточує. Тому творчість гурту зосереджена навколо внутрішнього світу людини, її глибинних переживань і почуттів.

 

Калінді

вокал, клавішні

Ямуна

вокал, флейта

Тімур

барабани, дарабука

Джанардана

вокал, бас-гітара

Сергій

електрогітара

Денис

акустична гітара, домбра

Атмасфера – мультиінструментальний колектив, який винайшов нове унікальне звучання, поєднуючи інструменти з усього світу – флейту, клавішні, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, мандоліну, домбру, бузукі, дарбуку, різноманітні перкусії, електронні барабани, арфу, саксонетт, дзвіночки, кльокеншпіль, фісгармонь та інші предмети, з яких можна видобути звук. Всі учасники г урту практикують здоровий спосіб життя і йогу вже впродовж тривалого проміжку часу, і через свою музику поширюють таку свідомість серед тисяч слухачів.

Ви можете дотримуватись різних моделей та концепцій, але часом це тільки  віддаляє вас від основної ідеї. Музика може бути цікавою з технічної або інтелектуальної точки зору, але в ній може не бути правильних відчуттів. Ми вчимося не втрачати те, що найважливіше.

Музичне мереживо із мелодійних індійських мантр та оркестрового аранжування, притаманного західній школі, стає особливо актуальним  сьогодні: така музика набуває нової функції – не тільки розважити, але й наповнити слухача, і через містичне поєднання давніх звуків відчути власний світ, десь там, на глибині.