21
Березень, 2019

Реліз нової пісні
“Walking on the Air”

 

Нещодавно відбувся реліз нашої нової пісні “Walking on the Air”.

Пісня була записана у карпатських горах у прекрасній Йога хатКа Чакора під шум гірської річки і шелесту дерев. Це була наша спроба створити щось гармонійне і медитативне, ніжне і надихаюче у відповідних природних умовах. Хочемо всім подякувати хто долучився і допоміг у цьому. Насамперед дякуємо нашому другу – Jarek Toifl, який привіз все необхідне обладнання для запису, вперше перетнув кордон з Україною, записав цей трек і допоміг його звести!!! Дякуємо також нашому “пану продуценту” Max-Freddy Marx Street який доклав колосально багато зусиль без нього цей світ би ніколи не побачив цієї пісні) Дякуємо нашій подрузі Mariya Tkachyk яка допомогла нам довершити звучання цієї пісні, завдяки своїй скрипці. Дякуємо Марічці Кропатницькій, яка як мама нами опікувалась і допомагала нам бути зосередженими тільки на музиці.

Це були незабутні 5 днів експерименту, які подарували нам 2 пісні (друга вийде трохи згодом) і дали зрозуміти важливість усвідомленого підходу до написання музики, з людьми яким ти довіряєш і які можуть відчувати і допомагати тобі зафіксувати дуже тонкі вібраціі і головне – настрій.

Хочемо, щоб наша музика несла позитивні вібрації людям, надихала їх на пошуки найважливіших питань у своєму житті, наближала до Бога.

Про що пісня

Часом ми думаємо, що якщо досягнемо те, про що так сильно мріємо – то будемо щасливі. Але у реальному житті все стається не зовсім так. Бо зазвичай ми шукаємо щастя не в тих місцях.

Ми забуваємо що найбільш вартісні речі знаходяться не зовні – а всередині нас.

І те, про що ми так мріємо весь час, може бути дуже близько, ближче ніж ми можемо собі навіть уявити. І нам не треба витрачати все своє життя на боротьбу, на те, щоб комусь щось доказувати, на те щоб досягнути вершини і бути першими. Іноді нам треба просто зупинитись і прислухатись до Його голосу.

І ця пісня про того, хто перебуває найближче до нас. Хто живе у нашому серці і все життя знаходиться поруч, щоб з нами не сталося. Його любов і тепло до нас безмежні. Він ніколи нас не зрадить і готовий завжди приймати нас такими як ми є.

 

Також перегляньте

/