Львів, 22 червня 2019

Концертна програма “По дорозі додому”

 

Це 1,5 години занурення у чарівну музику та композиції з мантрами на санскриті. Приємні мелодії в стилі YOGA MUSIC в яких можна почути флейту, бузукі, арфу, фізгармонь, клокеншпіль та інші музичні інструменти з усього світу.

💎 Музика ATMASFERA надихає, захоплює, дає відчуття релаксу та вмиротворення. На концерті ти відчуваєш особливий настрій.

Іноді тобі хочется танцювати і веселитись під настроєве звучання барабанів, а іноді просто тихенько сидіти та насолоджуватись звучанням оксамитових голосів солісток-близнят. Іноді ти затамовуєш подих від емоцій, а іноді відчуваєш приємну теплоту десь вглибині серця ❤️

Це справді щось неповторне. Музика ATMASFERA завойовує серця багатьох та була високо оцінена европейськими музичними критиками.

ℹ️ ➡️ Гурт відвідав понад 20 країн світу. Виступав на Global Battle Of the Bands(Англія), Moldejazz(Норвегія), Woodstock (Польша). У 2018 отримав престижну американську премію Round Glass, яка визначає найбільш прогресивних виконавців, музика яких змінює світ на краще.

 

Квитки на концерт у Львові

 

 

🎫 Вхід вільний

 

✅ Важливо! На концерті ми будемо розігрувати подарунки.

Зареєструйтесь у формі нижче, та прийміть участь у розіграші 👇

[contact-form-7 id=”1212″ title=”Концерт во Львове”]